Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Proces verbal de conservare
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Proces verbal de conservare

Are cineva un model de proces verbal de conservare?? Daca da , se poate a ne trimite si noua??? Multumim anticipat
Chiar nu se gaseste un formular?? avem control fiscal de la ANAF si chiar este nevoie urgenta de asa ceva. Pe net nu am gasit nicaieri un formular de Proces Verbal de Conservare Mijloace Fixe