Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensie

multumesc.am o adeverinta eliberata de angajator in care se specifica ca pana la 01 04 2001 am obtinut si alte venituri in afara celor specificate in carnetul de munca si pentru care s-au platit taxele la casa de pensii,dar nu mi-a fost luata in considerare .Am facut recurs la hotararea casei de pensii,dar as vrea sa stiu daca raspunsul o sa fie negativ ce pot face in continuare si daca am sanse de reusita?
bebev3, utilizator