Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Taxa divort...va rog informatii
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Taxa divort...va rog informatii

Care este taxa de divort in cazul unui divort intre un cetatean roman si unul strain? E posibil ca onorariul sa fie de 1000 E??

taxa de timbru 39 RON, timbrul judiciar 0.3 RON iar onorariul avocatului negociabil.
gi-jane2, moderator