Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Vecinii care deranjează
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Vecinii care deranjează

Ce pot face cu un vecin care da muzica tare, toată noaptea? L-am rugat să lase muzica mai încet, dar face exact contrariul...
Sunatia 112. Vor veni 2 politisti locali si vor avea o discutie. Daca tot nu dau muzica incet, sunati din nou si vor primi amenda.
Mulțumesc, sunt disperata!

marevna a scris:

Sunatia 112. Vor veni 2 politisti locali si vor avea o discutie. Daca tot nu dau muzica incet, sunati din nou si vor primi amenda.

~ Conținut șters la cerere ~
Sunati direct la Politia locala de care apartineti. Numarul il gasiti pe internet.
Stimate SOS1000, va rog nu mai dezinformati. Este specificat inclusive pe site-ul numarului de urgenta ca se poate apela in caz de deranjarea linistii publice. Potolirea unui astfel de vecin eu personal o consider o urgenta, si nu cred ca sunt singurul. Sa nu uitam ca privarea de somn este considerata tortura de catre conventia de la Geneva.