Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Stadiu cotizare pentru pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Stadiu cotizare pentru pensie

La stagiul de cotizare pentru pensie la învățământul superior se ia în considerare și școala post liceală ?
La pensie, nu se iau in considerare anii in care ati urmat cursurile unei scoli postliceale.
Cornel Vasile, Consilier juridic