avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 174 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Definitia unitatii individuale in cadrul unui ...
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Definitia unitatii individuale in cadrul unui condominiu.

Doresc sa stiu daca o boxa pivnita dintr-un condominiu constituie o unitate individuala.
Va multumesc.

Alte discuții în legătură

Situatie corespondenta suprafata pivnita cf / suprafata de facto huacasinc huacasinc buna ziua, as avea nevoie de ajutorul d-voastra intr-o chestiunea privind o pivnita. am cumparat anul trecut un apartament intr-o cladire veche, iar pe cf e ... (vezi toată discuția)
Buna seara. se poate alege președinte al unei asociații de ... oana2mirea oana2mirea Buna seara. Se poate alege Președinte al unei asociații de proprietari o persoana care deține doar un garaj în blocul nostru? Adică, nu are un ... (vezi toată discuția)
Pivnita blocului Yza27 Yza27 Imi spuneti va rog de ce in impozit ma pune sa platesc si teren intravilan dau ceva de genul.eu locuiesc la bloc si pivnita blocului e ocupata de locatarii ... (vezi toată discuția)