Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Achizitionare de legume de la tara cu scopul ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Achizitionare de legume de la tara cu scopul comercializarii online

Buna ziua ,

Doresc sa aflu care este procesul legal prin care pot cumpara legume si fructe de la diverse persoane din mediul rural. cu scopul de a le comercializa online. pe langa infiintarea unui srl, ce acte sau autorizatii sau permise sunt necesare pentru a pune aceasta idee in practica si a fi si in legalitate.

Multumesc anticipat pentru suport
george-neagu, moderator