avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 581 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Arhive cărți munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Arhive cărți munca

Va rog sa mă ajutați cu informații despre arhivă următoarelor societăți:
C.M.C.I.B.- uzina București 1973 -1976;
I.U.I.U. ISLAZ Alexandria 1975-1977;
Trustul de Construcții Industriale și Agrozootehnice-Statia Utilaj Transport București - 1977;
C.M.C.I.B - Statia utilaje grele de transport pentru construcții - 1977-1979;
C.M.C.I.B. - Întreprinderea de utilaje grele și de transport pentru construcții ( fosta Statia de utilaje grele de transport pentru construcții)- 1980-1983;
IJGCL giurgiu- Întreprinderea județeana de gospodărire comunală locală - 1983;
IJTL giurgiu - întreprinderea județeana de transport local giurgiu - 1983-1985;
ITA București-1985-1990, când i-am fost schimbată denumirea;
GIT-SITA-TRANS TITAN București 1990;
Șantierul Naval Giurgiu 1990-1999
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:28, 23 Februarie 2021
Incercati la Directiile Judetene ale Arhivelor Nationale, unde aveau sediul acele societati :
Bucuresti
[ link extern ] /

Teleorman
[ link extern ] /

Giurgiu
[ link extern ] /
Mulțumesc
Buna ziua! Ati reusit sa gasiti arhiva pentru C.M.C.I.B. - Întreprinderea de utilaje grele și de transport pentru construcții ( fosta Statia de utilaje grele de transport pentru construcții)? O caut si eu de cateva luni
Unde avea sediu?
Bucuresti

Alte discuții în legătură

Unde pot gasi arhiva??!! AFANFANA AFANFANA In ani 1971-1986 am lucrat cu contract de munca la unitate apartinand de Ministerul Constructiilor Industriale si anume Trustul de Constructii Industriale si ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, va rog sa ma ajutati ! nici arhivele nationale nu ... nicoletanicoleta nicoletanicoleta Buna ziua, Va rog sa ma ajutati ! Nici arhivele nationale nu stiu unde se afla arhiva de la Trust de Constructii Agrozootehnice Bucuresti ,fost T.C.I.A ... (vezi toată discuția)
Bună ziua,as avea nevoie de o adeverință de munca pt tatăl ... Claudia2910 Claudia2910 Bună ziua,as avea nevoie de o adeverință de munca pt tatăl meu care a lucrat la Trustul de lucrari speciale București,cu sediul în Popesti Leordeni anii ... (vezi toată discuția)