Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Arhive cărți munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Arhive cărți munca

Va rog sa mă ajutați cu informații despre arhivă următoarelor societăți:
C.M.C.I.B.- uzina București 1973 -1976;
I.U.I.U. ISLAZ Alexandria 1975-1977;
Trustul de Construcții Industriale și Agrozootehnice-Statia Utilaj Transport București - 1977;
C.M.C.I.B - Statia utilaje grele de transport pentru construcții - 1977-1979;
C.M.C.I.B. - Întreprinderea de utilaje grele și de transport pentru construcții ( fosta Statia de utilaje grele de transport pentru construcții)- 1980-1983;
IJGCL giurgiu- Întreprinderea județeana de gospodărire comunală locală - 1983;
IJTL giurgiu - întreprinderea județeana de transport local giurgiu - 1983-1985;
ITA București-1985-1990, când i-am fost schimbată denumirea;
GIT-SITA-TRANS TITAN București 1990;
Șantierul Naval Giurgiu 1990-1999
Incercati la Directiile Judetene ale Arhivelor Nationale, unde aveau sediul acele societati :
Bucuresti
[ link extern ] /

Teleorman
[ link extern ] /

Giurgiu
[ link extern ] /
Mulțumesc
Buna ziua! Ati reusit sa gasiti arhiva pentru C.M.C.I.B. - Întreprinderea de utilaje grele și de transport pentru construcții ( fosta Statia de utilaje grele de transport pentru construcții)? O caut si eu de cateva luni
Unde avea sediu?
Bucuresti