Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... ipotecare imobil
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

ipotecare imobil

se poate ipoteca un imobil format din 5 camere, dintre care, numai pentru o cameră a existat autorizație de construcție?
Executorul judecatoresc a dispus masura executarii silite asupra bunurilor in evidenta fiscala a debitorului