Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii De ce nu faceti si un forum \" Povesti de groaza\", ...
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

De ce nu faceti si un forum " Povesti de groaza", Romania de astazi? As avea o gramada - Reale

Lumea este o reflectare a realitatii noastre, ferestrele prin care o privim diferă .Dacă ai șansa de a trăi într- o familie princiară, a unui palat de clestar, lumea are străluciri minunate, dacă nu...ferestrele sunt murdare
De ce nu vă plac și povestile de groaza ale României de azi?
Credeti- ma, sunt Reale!
Forumul Avocatnet este dedicat discuţiilor pe teme juridice, fiscale și de afaceri.
De ce nu scrieți un roman?
buna ziua.Va rog sa mi spuneti ,daca stiti, ce despagubire am dreptul sa cer in instanta fostului angajator pentru cinci ore lucrate in zile de sambata fara a se acorda zi libera in compensare si plata orelor respective ca munca suplimentara.Multumesc