Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... recuperare carnet de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

recuperare carnet de munca

Am lucrat in perioada mai-iulie 2007 la o firma in Sibiu pe perioada determinatadar plecand mai repede nu mi-au eliberat carnetul de munca.De curand am mers sa-l ridic dar mi s-a spus ca nu este la ei.Imi puteti da un sfat ...unde ar trebui sa fie?
Si ei unde au spus ca este, cui l-au dat?
Sunt mai multe posibilitati:
- fie l-au depus la ITM Sibiu;

- fie l-au depus la Casa de Pensii pentru scanat si nu l-au ridicat de acolo.
multumesc !