Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Recuperare bani de a clienti neincasati
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Recuperare bani de a clienti neincasati

Va rog imi sugerati o modalitate mai blanda de a recupera banii de la clienti neincasati.
george-neagu, moderator
Somație de plată!
Dacă nu produce efecte, aveți la îndemână demersurile judiciare: cerere de valoare redusă, ordonanță de plată, acțiune în răspundere civilă contractuală!