Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... studii pentru angajare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

studii pentru angajare

pentru ocuparea unui post de responsabil de mediu ce studii sunt necesare. In cod cor Grupa majora 3 - Tehnicieni si alti specialisti din domeniul tehnic. Deci sunt necesare studii efectuate intr-un liceu tehnic sau poate sa fie de orice specialitate (ex. postliceala sanitara - asistent medical generalist)
Responsabil de mediu - Nivelul de instruire: 3 (studii medii sau postliceale)

Legea nu distinge in ceea ce priveste studiile exacte ...