Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Am o problema nu mai sunt virgina
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Am o problema nu mai sunt virgina

Am întreținut relații sexuale cu un băiat de 22 de ani eu am 15 ani cu voia mea mama vrea să îl deie la politie si ma duce la ginecolog poate pati ceva daca dovedesc că eu am vrut am o relație de 2 ani ascunsa și mama e foarte severă și vreau să îl scot din problema aceasta va rog răspundeți azi ca maine o să aibă probleme
Waaandrei, utilizator
Ar fi bine sa-i spui mamei tale ca ai mai avut o relație. poate se razgandeste.Nu contează virginitatea ci varsta la care au avut loc actele sexuale daca au avut loc cu actualul prieten dupa ce ai implinit 15 ani nu ar trebui să fie o problemă.
În noiembrie fac 16 ani
gi-jane2, moderator