Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Concediu medical
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Concediu medical

Dacă nu mi-au plătit concediu medical având in vedere ca nu am avut șase luni lucrate , ce acte îmi trebuie sa fie plătit ?
Având in vedere ca am lucrat și înainte .
Dar de la locul de munca anterior nu am cum sa cer dovada ..
oare îmi trebuie ceva de la casa de asigurări ?
De ce nu aveti cum cere aceasta adeverinta?
Daca s-a inchis, a dat faliment, este in lichidare...va puteti adresa lichidatorului sau ITM-ului judetean.