Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Divort

La divort,cine cere dovada veniturilor pe care le realizez? Pot aduce eu adeverinta de venit sau numai instanta de judecata poate cere acest lucru? Va multumesc!
Frumoas ar fii sa puneti de buna voie, dar da, poate cere si instanta.
~ Conținut șters la cerere ~