Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Actiune in tribunal
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Actiune in tribunal

In urma cu 4-5 ani, am avut un proces cu fostul angajator pentru concediere pentru necorespundere profesionala. Procesul l-am castigat dupa cca. 15 luni iar tribunalul a publicat sentinta pe portalul just.ro
Nedumerirea mea este cum se pot sterge datele personale de pe acel portal (in momentul de fata publice) avand in vedere ca multi angajatori verifica candidatul daca a avut sau nu conflicte juridice
Se aplica Legea de prelucrare a datelor cu caracter personal?
Multumesc
~ Conținut șters la cerere ~