avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 228 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Doua activitati, acelasi spatiu, aceeasi firma
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Doua activitati, acelasi spatiu, aceeasi firma

Buna seara. Detin o firma care are ca activitate comert cu prajituri (cofetarie, doar desfacere). Doresc ca in acelasi spatiu sa mai am o activitate de magazin alimentar mixt, inclusiv mezeluri si carne proaspata. Intrebarile mele sunt: 1. Pot avea aceeasi casa de marcat pt aceste doua activitati? 2. Pot vinde mezeluri si carne proaspata pe codul caen 4711? Multumesc

Alte discuții în legătură

O cladire, 2 activitati, aceeasi firma gianina stanescu gianina stanescu Buna ziua. Detin o firma care are ca activitate comert cu prajituri (cofetarie, doar desfacere). Doresc ca in acelasi spatiu sa mai am o activitate de magazin ... (vezi toată discuția)
Cod caen 4711 mikiba mikiba Buna seara Astazi am avut un control (la maagazin) de la politia locala si m-au debusolat in privinta autorizarii codului CAEN . Eu am autorizat codul CAEN ... (vezi toată discuția)
Deschidere magazin mixt gabygrass gabygrass Buna ziua va rog frumos puteti sa-mi spuneti daca am o intreprindere familiala deschisa pe agricultura inclusiv culturi de legume pot deschide un magazin mixt ... (vezi toată discuția)