Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Link extern
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Link extern

Bună seara, va rog ma poate ajuta cineva sa adaug in link extern pe pagina avocatnet ? Multumesc frumos !
Este simplu ...
1. Deschideti pagina respectiva de internet

2. Copiati link-ul respectiv

3. Paste (Ctrl+v) , link-ul respectiv in topicul de pe avocatnet.
Cornel Vasile, Consilier juridic
Multumesc in odată, dar un word sau pdf il pot adauga .

gi-jane2, moderator
Documente nu se pot adauga in forum ... insa link-uri care se deschid direct in word sau pdf se pot atasa.
Cornel Vasile, Consilier juridic
Multumesc frumos domnule Cornel Vasile ! O seara buna .

gi-jane2, moderator