Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ADMINISTRATOR REMUNERAT
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ADMINISTRATOR REMUNERAT

Am urmatoarea nelamurire:
Cu data de 15.10.2019 a fost numit un alt administrator, remunerat, prin Hotarare AGA. La Registrul Comertului inregistrarea modificarii s-a efectuat cu data de 28.10.2019.
Care este data cu care va fi remunerat noul administrator, 15.10.2019 sau 28.10.2019?

Va multumesc!
Din 28.10.2019