Forum Discuţii juridice Executare silită Anul acesta am primit poprire pe conturi
Discuție deschisă în Executare silită

Anul acesta am primit poprire pe conturi

Am 1 luna de cand lucrez si....CE SA FAC CU 2 MINORI IN CRESTRE?
CE FAC?!
Ma numesc Moldoveanu Draghici maria
Si acum am primit acest mesaj:
Stimate client,

Va informam ca in data de 05.11.2019 s-a instituit pe conturile dumneavoastra poprirea dispusa de catre BEJ IVAN TRAIAN DANIEL, cu numar dosar 1792/2014 primita de Raiffeisen Bank prin scrisoarea de instiintare 1792 la data de 03.10.2019 in suma de 4226.08 RON.

Pentru detalii suplimentare cu privire la poprire, va rugam sa contactati executorul BEJ IVAN TRAIAN DANIEL.

Cu stima,
Echipa Raiffeisen Bank.

Acest mesaj a fost generat automat. Va rugam sa nu raspundeti la acest email.

Ce sa fac?
Am lucrat la ARCTIC -GAESTI 2016-2018 SI AM AVUT POPRIRI...CEI DE ACOLO NUUU VOR SA-MI ZICA CU CE EXECUTORI....CE SA FAC??
Buna ziua,
Contactati un avocat care sa mearga la executorul de la care ati primit mesaj sa vada despre ce executare silita este vorba si daca se poate face contestatie la executare in 15 zile in functie de continutul dosarului de executare.
Madalina Pascu, Avocat
Executorul este mentionat chiar in mesajul primit de dvs - BEJ Ivan Traian Daniel.