avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 147 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Recuperare sume de la FAAMBP
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Recuperare sume de la FAAMBP

In situatia in care societatea avea datorii restante la momentul constituirii sumelor de recuperat de la FAAMBP, respectiv anul 2017, pentru care nu au fost depuse cereri de restituire, se mai pot solicita aceste sume, in anul 2019, cand exista esalonare la plata a datoriilor?

Alte discuții în legătură

Plata esalonata a datoriei la radet floricasalaytah floricasalaytah Blocul nostru are o datorie de 40.000 la RADET. Aceasta datorie este din cauza fostului administrator si a catorva rauplatnici din bloc. Am semnat un ... (vezi toată discuția)
Taxa auto dorintabv dorintabv Buna ziua, Din motive obiective am depus cererea de restituire taxa auto dupa data de 31.08.2018. Cauza: nu am gasit chitanta prin care am depus in 2014 taxa ... (vezi toată discuția)
Recuperarea contribuției de sănătate Începând cu anul 2009 am fost luat în evidența cu diabet zaharat tip2 , iar eu personal nu am știut , căci fac parte din acel program CASS , și ... (vezi toată discuția)