avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 214 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Rectificative 112 iulie-sept
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Rectificative 112 iulie-sept

Buna ziua,

Trebuie sa depun rectificative la 112 pt perioada iulie-sept cu formularul pdf care este pe anaf acum sau trebuie sa apara o varianta functionala de declaratie 112 rectificativa pentru perioada iulie-sept 2019 pe site-ul ANAF ?(mentionez ca firma este i domeniul constructiilor )
Ultima modificare: Luni, 18 Noiembrie 2019
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Depunere declaratia 112 rectificativa rosum2007 rosum2007 Buna ziua, trebuie sa depun declaratia 112 rectificativa pentru perioada sept. 2016- ian 2017 si nu pot descarca formularul pentru 2016. Cum ... (vezi toată discuția)
Declaratie unica pfi Alina Constantin Alina Constantin Buna ziua, Am SPV-UL activat si dupa nenumarate incercari nereusite de depunere a Declaratiilor Unice ( Rectificativa pentru 2018 si Veniturile Estimate ... (vezi toată discuția)
Eroare declaratie 112 radugabriela radugabriela Am primit aceasta eroare la depunearea unei declaratii 112, este o societate cu un singur angajat pentru care am depus lunar declaratia 112.Oare sa fie din ... (vezi toată discuția)