Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Rectificative 112 iulie-sept
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Rectificative 112 iulie-sept

Buna ziua,

Trebuie sa depun rectificative la 112 pt perioada iulie-sept cu formularul pdf care este pe anaf acum sau trebuie sa apara o varianta functionala de declaratie 112 rectificativa pentru perioada iulie-sept 2019 pe site-ul ANAF ?(mentionez ca firma este i domeniul constructiilor )
george-neagu, moderator