Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Depunere declaratia 112 rectificativa
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Depunere declaratia 112 rectificativa

Buna ziua, trebuie sa depun declaratia 112 rectificativa pentru perioada sept. 2016- ian 2017 si nu pot descarca formularul pentru 2016. Cum procedez?
Mulrumesc!
Trimiteti-mi adresa de mail, in mesaj privat. Eu am putut descarca pdf-ul.