avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 546 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Depunere declaratia 112 rectificativa
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Depunere declaratia 112 rectificativa

Buna ziua, trebuie sa depun declaratia 112 rectificativa pentru perioada sept. 2016- ian 2017 si nu pot descarca formularul pentru 2016. Cum procedez?
Mulrumesc!
Cel mai recent răspuns: Ioan Blaga , Contabil 09:55, 30 Martie 2017
Trimiteti-mi adresa de mail, in mesaj privat. Eu am putut descarca pdf-ul.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Rectificative 112 iulie-sept ionela11 ionela11 Buna ziua, Trebuie sa depun rectificative la 112 pt perioada iulie-sept cu formularul pdf care este pe anaf acum sau trebuie sa apara o varianta ... (vezi toată discuția)
Eroare declaratie 112 radugabriela radugabriela Am primit aceasta eroare la depunearea unei declaratii 112, este o societate cu un singur angajat pentru care am depus lunar declaratia 112.Oare sa fie din ... (vezi toată discuția)
112 ma dispera danadanei danadanei de ce primesc un astfel de mesaj :Starea: <<Fisierul depus nu este o declaratie D112 Eroare: Certificatul nu este unul achizitionat de la furnizorii de ... (vezi toată discuția)