Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Cum pot radia o caroserie de masina
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Cum pot radia o caroserie de masina

Bună seara,
Am o caroserie de mașină nr mașinii precum și actele mașinii. As dorii sa radiez mașina și să nu mai plătesc impozit pentru ea. Am fost la diverse rematuri din Craiova și nu doresc sa o primească dacă nu am mașina întreaga. As dorii sa știu ce pași trebuie sa urmez? Va mulțumesc!
Predati epava la operator economic autorizat de preluare fier vechi
Obtineti documentul de predare caroserie auto cu care puteti parcurge procedura de radiere auto
Succes !