Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Permis pierdut
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Permis pierdut

Buna ziua, ma puteți ajuta va rog sa îmi recuperez permisul pierdut?sotul a illierdut portofelul la munca aseară si nu la mai găsit . Menționez ca nu suntem in romania .multumesc
~ Conținut șters la cerere ~
Permisul si buletinul , avem doar poza cu ele . Soțul are pașaport
~ Conținut șters la cerere ~
Sat Padureni Com Beresti Bistrița Jud Bacău .
~ Conținut șters la cerere ~