avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 158 soluții astăzi
Forum AvocatNet Italia Carti de identitate, acte de stare ... Care sunt passi si actele necesare pt casatoria cu un ...
Discuție deschisă în Carti de identitate, acte de stare civila, pasapoarte, vize

Care sunt passi si actele necesare pt casatoria cu un albanez pe teritoriul Romaniei si cum poate obtine carte de indentitate sau pasaport romanesc

Acte necesare pt casatoria cu un albanez in Romania si cum poate obtine carte de indentitate romanesca

Alte discuții în legătură

Casatoria cu un cetățean albanez în românia lululili lululili Bună ziua ! Aș dori sa stiu ce documente sunt necesare pentru un cetățean albanez să încheie casatorie cu o romancă pe teritoriul țării noastre si ... (vezi toată discuția)
Casatorie cu cetatean albanez anny-marry anny-marry buna ziua!as vrea sa stiu care sunt pasii si actele necesare ptr o casatorie in romania cu un cetatean albanez.si daca acesta facandu-i domiciliul in romania ... (vezi toată discuția)
Casatorie in anglia cu cetatean albanez mariaaab mariaaab buna seara...as dori sa stiu ce acte sunt necesare pentru a ma casatori in anglia cu un cetatean albanez.am inteles ca dupa circa 6 luni ni se da pasaportul ... (vezi toată discuția)