Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Bursa scolara
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Bursa scolara

Fica mea a terminat semestrul 2 al clasei a 6-a cu media 9.75. De la școala i sa spus ca nu poate beneficia de bursa de merit din cauza ca nu sunt fonduri suficiente si ca o va trece la ceea de studiu. Din cate stiu eu este o diferență legala intre medii la cele doua burse. Este corct sa ia doar aceea bursa sau se poate face ceva sa fie corect ? Va multumesc frumos.
Elena Pro, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~