avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 109 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Arhiva carti de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Arhiva carti de munca

Buna ziua! Va rog frumos sa-mi spuneti unde pot gasi arhiva cartilor de munca de la Electronica SA Bucuresti.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 16:36, 8 Ianuarie 2024
Incercati la :
ELECTRONICA SA
Bucureşti Sectorul 2, B-dul prof. Dimitrie Pompei nr. 5-7
Stare firmă: funcţiune, fuziune prin absorbţie
Bună ziua!unde se gaseste arhiva intreptinderii Electronica S.A?Am FOSt pe Dimitrie Pompei și nu mai este .
Ultima modificare: Luni, 8 Ianuarie 2024
Elenatanase64, utilizator
Verificati la ONRC - starea societatii. , intrucat in , 5 Aprilie 2022 , am postat:

Electronica SA este in functiune, reorganizare prin absorbtie - Adresă sediu social: Bucureşti Sectorul 2, B-dul PROF. DIMITRIE POMPEI, Nr. 5-7
Contacte sediu social: Fax 0212328496, Telex 10539, telefon: 0212328956

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua. va rog sa imi comunicati unde se afla arhiva uzinei ... Duta Dumitru Duta Dumitru Buna ziua. Va rog sa imi comunicati unde se afla arhiva Uzinei Electronica din b-dul Dimitrie Pompei 5-7. Multumesc! (vezi toată discuția)
Carnet munca pierdut. angajatorii nu mai sunt de gasit ily081991 ily081991 Buna ziua! Matusa mea a lucrat aproape 15 ani in tara, pana in 1991, dupa care a plecat in Germania. Nu reusim sa mai gasim cartea de munca sau sa facem rost ... (vezi toată discuția)
Arhive carti de munca cirnu72 cirnu72 Buna ziua,locatia arhivei IMEB de unde pot scoate o adeverinta cu grupa de munca ? (vezi toată discuția)