Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Arhiva carti de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Arhiva carti de munca

Buna ziua! Va rog frumos sa-mi spuneti unde pot gasi arhiva cartilor de munca de la Electronica SA Bucuresti.
Incercati la :
ELECTRONICA SA
Bucureşti Sectorul 2, B-dul prof. Dimitrie Pompei nr. 5-7
Stare firmă: funcţiune, fuziune prin absorbţie
Bună ziua!unde se gaseste arhiva intreptinderii Electronica S.A?Am FOSt pe Dimitrie Pompei și nu mai este .
Elenatanase64, utilizator
Verificati la ONRC - starea societatii. , intrucat in , 5 Aprilie 2022 , am postat:

Electronica SA este in functiune, reorganizare prin absorbtie - Adresă sediu social: Bucureşti Sectorul 2, B-dul PROF. DIMITRIE POMPEI, Nr. 5-7
Contacte sediu social: Fax 0212328496, Telex 10539, telefon: 0212328956