Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... PENSIE DE INSOTITOR
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

PENSIE DE INSOTITOR

eu beneficiez de indemnizatie de handicap gr 2 nerevizuibila. Intrebarea este daca pot beneficia si de indemnizatia de insotitor pentru sotul meu care este incadrat lagradul 1 de handicap fara sa ma afecteze?
daciana12, utilizator