Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxa oxigen
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxa oxigen

Vă salut! Am o Dacia Logan euro 3 GPL, Vreau să știu dacă din 2024 mai pot circula în București și dacă sunt scuti de taxa oxigen. Sau, o mașină euro 4 este la fel, scutită de taxa oxigen? Mulțumesc
Cărămidă Cristian, utilizator