Forum Discuţii juridice Medierea - domeniu de aplicare şi ... Scutire autorizatie mediu spalatorie auto
Discuție deschisă în Medierea - domeniu de aplicare şi aspecte juridice

Scutire autorizatie mediu spalatorie auto

Bună ziua
Dețin o spălătorie auto și expira autorizația de mediu în martie 2020 Înainte de expirare trebuie să depui Cu 45 documentele necesare pentru prelungirea autorizatiei
Am inteles că s-a schimbat de sfârșit de an procedura la cei care au racordare la rețeaua de apă și canalizare, în sensul ca nu mai trebuie autorizație de mediu lor
A-și vrea să știu ce este de făcut și dacă este adevărat
Mulțumesc anticipat pentru răspuns
Jakab
Jakab Béla, utilizator
Gasiti informatii utile aici: www.avocatnet.ro/articol_506...
Reinnoirea autorizatiei de mediu este obligatorie.