Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Costuri contract de munca part time?
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Costuri contract de munca part time?

Buna ziua,
Am deja un contract de munca cu program de 8 ore.
Doresc sa colaborez cu o firama de rideshareing dupa program.
Pentru autorizatii ne cer contract de munca.
Ce costuri implica acest contract de munca part time?
Mentionez ca deja platesc CAS/CASS.
Exista vreo poibilitate sa nu platesc aceste dari?(cumul de functii,contract de munca fara prezenta......)
paunicasilviu, utilizator