avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 534 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Denunt politie
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Denunt politie

Daca cineva face un denunt la politie, are asigurata protejarea identitatii fata de denuntat? Multumesc
Cel mai recent răspuns: CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT , Avocat 13:50, 19 Ianuarie 2020

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pot ramane anonim fata de cel denuntat la dna? livac livac Pot ramane anonim fata de cel denuntat la DNA? Buna ziua, doresc sa denunt un cetatean care are o pozitie publica politica, consilier local si viceprimar ... (vezi toată discuția)
Imi este protejata identitatea in cazul sesizarii pe care am facut-o? mamaita mamaita Intr o zi am sunat la politia rutiera sa fac o sesizare despre un incident in trafic, ulterior am facut si o sesizare online. Am inteles ca respectivul a fost ... (vezi toată discuția)
Martor protejat ElenaC11 ElenaC11 In ce conditii se poate proteja identitatea unei persoane care doreste sa faca un denunt? Este doar o himeră protejarea identitatii sau are efecte reale ? ... (vezi toată discuția)