Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Electricitate
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Electricitate

Buna am si eu o întrebare se poate trage curentul de pe stâlp daca in curte sunt 2 case ,o casa are curent cealaltă nu?!
Buna ziua,
Teoretic si practic da.
Discutati cu furnizorul din zona si vedeti ce spune, este posibil sa fie necesara infiintarea unui nou bransament daca nu va intelegeti cu ceilalti din curte...
Mulțumesc frumos!O zi buna va doresc