Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... În cît timp pot recupera bani de la firma de ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

În cît timp pot recupera bani de la firma de asigurari

Pe data de 28 am depus tot dosarul împreună cu cererea de despăgubire la firma de asigurări . Vroiam sa stiu termenul legal în care primesc suma promisă de acestea
Mihiionutmihai, utilizator

Mihiionutmihai a scris:

Pe data de 28 am depus tot dosarul împreună cu cererea de despăgubire la firma de asigurări . Vroiam sa stiu termenul legal care este sa primesc suma oferită de acestea .

Termenul legal este 10 zile.