Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Functia de baza
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Functia de baza

Pensionarii angajati la 8 ore au functia de baza la locul de munca?
Daca va dau o declaratie pe propria raspundere , prin care va informeaza ca au functia de baza la societatea dumneavoastra si ca sunt pensionari limita de varsta.

Daca nu mai sunt angajati in alta parte.