avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 496 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Plata concediului medical
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Plata concediului medical

Buna ziua!
Daca am efectuat un concediu de boala de 75% timp de 20 zile lucratoare ,de ce nu -mi sunt platite pe statul de plata de catre angajator ,daca banii au fost virati de Casa de Sanatate ?

Alte discuții în legătură

Concediu medical fara stagiu de cotizare camicami camicami Buna tuturor, ajutati-ma ,va rog,sa rezolv urmatoarea situatie cu care nu m-am mai intalnit si nu vreau sa gresesc. Un salariat care nu a mai lucrat ... (vezi toată discuția)
Concediu medical fara stagiu de cotizare camicami camicami Buna tuturor, ajutati-ma ,va rog,sa rezolv urmatoarea situatie cu care nu m-am mai intalnit si nu vreau sa gresesc. Un salariat care nu a mai lucrat ... (vezi toată discuția)
Refuzul cnsas - cluj de a deconta doua concedii medicale adrianrus25 adrianrus25 Va rog un raspuns cu privire la refuzul CNSAS - Cluj de a deconta doua concedii medicale ale unui fost angajat. In fapt, in perioada in care a fost angajat, ... (vezi toată discuția)