Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie minima
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie minima

Daca am 6 ani 4 luni și 6 zile lucrați că asistent personal ,când aș avea ceva drepturi având vârstă de 58 ani.
La ce anume drepturi vă referiți`? În prezent mai sunteți asistent personal sau însoțitor`?