avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 705 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Adeverință salarială
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Adeverință salarială

Cine imi poate elibera o adeverință cu salariul avut într-o perioadă anume, dacă întreprinderea la care am lucrat atunci, acum este radiată ?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 11:47, 28 Februarie 2020
Va puteti adresa detinatorului legal al arhivei acesteia .

Despre ce intreprindere este vorba?
Întreprinderea Textila Teleorman Rosiori de Vede.
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Luati legatura cu lichidatorul judiciar BNP Consult SPRL Craiova al TEXTILA TELEORMAN SA - fosta intreprinderea "Textila"Rosiori de Vede , sa va spuna unde este arhiva.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua ! care este procedura prin care aș putea intra în ... emil.calarasu emil.calarasu Bună ziua ! Care este procedura prin care aș putea intra în posesia unei adeverințe cu salariul și sporurile primite ce nu au fost menționate în cartea ... (vezi toată discuția)
Unde se afla arhivele sctextila rosiori de vede teleorman pt ... 55555555 55555555 Unde se afla arhivele SCTextila Rosiori de Vede Teleorman pt a scoate adeverința de grupe fiind scris gresit in loc de data de naștere mi sa pus data de ... (vezi toată discuția)