Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Adeverință salarială
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Adeverință salarială

Cine imi poate elibera o adeverință cu salariul avut într-o perioadă anume, dacă întreprinderea la care am lucrat atunci, acum este radiată ?
Va puteti adresa detinatorului legal al arhivei acesteia .

Despre ce intreprindere este vorba?
Întreprinderea Textila Teleorman Rosiori de Vede.
Luati legatura cu lichidatorul judiciar BNP Consult SPRL Craiova al TEXTILA TELEORMAN SA - fosta intreprinderea "Textila"Rosiori de Vede , sa va spuna unde este arhiva.