Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Acte necesare pentru deschiderea unui birou de ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Acte necesare pentru deschiderea unui birou de asigurari

Buna ziua as dori daca cineva stie care ar fi pasi de urmat pentru deschiderea unui birou de asigurari ? Am un SRL cu cod caen secundar pt asigurari , spatiu inchiriat dar nu stiu urmatorii pasi de urmat . Trebuie contract cu salubritate, dosar la primarie, dosar la pompieri sau nu . Va multumesc anticipat .
Vedeti aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...
Multumesc eu sunt asistent broker iar acesta v-a fi un punct de lucru al agentiei la care eu m-am inscris . Este sediu in oras , acesta e doar un punct de lucru. Multumesc

Cornel Vasile a scris:

Vedeti aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...