Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general angajare
Discuție deschisă în Contabilitate în general

angajare

Buna ziua. As dori sa ma angajez cu 4 ore ca femeie de serviciu. Va rog sa imi spuneti concret cati bani plateste viitorul meu angajator taxe si care este legea si articolul care stabileste aceasta. Va multumesc.
Contributiile sunt platite la nivelul salariului realizat ...