Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Semnare contract de muncă de la distanță
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Semnare contract de muncă de la distanță

Saptamana viitoare imi expira contractul de munca, insa nu pot sa ajung la locul de munca pentru a semna noul contract din cauza coronavirusului (se lucreaza de acasa). Exista vreo modalitate prin care sa mi se faca contract, eu neputand sa l semnez din cauza acestei probleme?
Da, comunicarea prin posta cu confirmare de primire sau poştă electronică (e-mail).