Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Executia IDESAI - institutie bugetara
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Executia IDESAI - institutie bugetara

Buna ziua. As dori sa stiu daca valoarea executiei unei instalatii de detectie, semnalizare si avertizare incendiu la o cladire se adauga la valoarea cladirii? Daca da, care sunt inregistrarile care ar fi trebuit sa le facem? Daca nu, va rog sa imi spuneti daca aceste executii se dau pe cheltuiala. Care sunt prevederile legale legate de aceste executii dpdv contabi?
ana-maria-, utilizator