Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Cum primesc inapoi banii daca anulez concediul
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Cum primesc inapoi banii daca anulez concediul

Buna ziua!Am rezervat prin Early Booking un sejur in Bulgaria ,pentru perioada 6-13 iulie ,prin agenția Sindi Tour .Avand in vedere situatia in care ne aflăm, am cerut anularea concediului si mi s-a spus ca pot anula ,dar nu primesc banii inapoi ,aceștia fiind la furnizor,adica la hotelul din Bulgaria si ca pot doar reprograma ,plătind o suma de bani in plus pentru perioada aleasă,daca aceasta este in iulie sau august.Nu se stie daca vom mai putea merge si as dori sa stiu cui ma pot adresa pentru a primi banii inapoi. Ce pasi trebuie sa urmez?Multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~