Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... somaj tehnic
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

somaj tehnic

Care este suma minima de incasat la somajul tehnic pe perioadA STARII de urgenta si de unde sau cum se incaseaza banii?
pgabriel28, utilizator
Nu exista asa ceva ... suma minima de incasat la somajul tehnic , decat in situatia in care angajatul are salariul minim brut pe economie.

Detalii
[ link extern ] /