Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Ordonanta 3
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Ordonanta 3

Trebuie completată o declarație pe proprie răspundere pentru fiecare motiv diferit (din lista prezentata in ordonanta) si pentru fiecare zi?Multumesc!
eu am completat o declaratie cu cumparaturi si pun data cand ma opreste pt control. Nu risipesc hartia.
Trebuie completată o declarație pe proprie răspundere pentru fiecare zi in care se iese .,... se pot bifa si mai multe motive ... legea nu interzice..