Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Modificare program de lucru
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Modificare program de lucru

Buna ziua!
Am un salariat cu 2500 brut/luna si 8 ore/zi.
Vreau sa modific cu 01.04 la 2 ore/zi cu 625 lei/luna.
Pot transmite Revisalul azi cu ambele modificari? (avand in vedere ca programul de lucru se transmite cu o zi inainte si modificarea salariului dupa 01 aprilie?
Multumesc
Puteti transmite Revisalul azi cu ambele modificarii.