Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... NOUA LEGE A CONSILIERILOR JURIDICI
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

NOUA LEGE A CONSILIERILOR JURIDICI

E cineva bine informat despre adoptarea noii legi a consilierilor juridici? E in SENAT pentru dezbatere, dar cu aceste crize politice si personale ale politicienilor , care bineinteles ca au prioritate in acest moment, sper sa se auda de bine si pentru noi, consilierii juridici, care mai suntem in tara, inca, pe pozitii.
Multumesc pentru interes.
Multumesc pentru raspuns,dar mai era un alt proiect legislativ , pe sit-ul oficial UCCJR, initiat de dl. Valeriu Tabara, printre altii, daca stie cineva despre acest subiect , rog sa posteze aici.

Multumesc din nou pentru interes.
Oricum ritmul e asa lent.
Inca sper ca va fi o surpriza(sper sa fie placuta :) ).
Multumesc pentru raspunsuri si... mai asteptam si alte reglementari in ceea ce ne priveste.