Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... zile lucrate
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

zile lucrate

un salariat este incadrat cu norma intreaga dar in 4 zile a venit la servici doar 1 ora. Cate zile lucrate are in luna (luna are 22 zile lucratoare): 22 sau 18?
Are 4 zile lucrate , dar in pontaj il treceti cu 1 ora lucrata.